Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Studenci /

Stypendia Fundacji Uczelni Łazarskiego przyznajemy corocznie, dzięki przekazanym darowiznom. Wyróżniamy w ten sposób rozwijających swoje pasje młodych ludzi, którzy mają wielki głód wiedzy. W roku akademickim 2015/2016 naszych studentów wesprzemy łączną kwotą 20 000 zł.

Zostań stypendystą Fundacji Uczelni Łazarskiego. Złóż wniosek do 9 października!

Dla kogo?

Jeśli rozpoczynasz studia w Łazarskim lub jesteś naszym studentem i zawsze miałeś średnią powyżej 4,2 możesz ubiegać się o Stypendium.

Jak aplikować?

  1. Wypełnij wniosek, oświadczenie o średniej ocen oraz oświadczenie o dochodach dostępne TUTAJ. Dołącz również dokumenty potwierdzające Twoje osiągnięcia.
  2. Wypełnione i podpisane dokumenty zeskanuj i prześlij mailem o tytule: Stypendium naukowe na adres fundacja@lazarski.edu.pl do 9 października 2015r. 

Co dalej?

Kapituła Stypendialna zapozna się ze zgłoszeniami i wybierze kandydatów, których zaprosi na rozmowę. Podczas rozmowy będą musieli zaprezentować swoje osiagnięcia i zainteresowania.

Wyniki ogłosimy do 9 listopada 2015 publikując imiona i nazwiska Stypendystów na stronie internetowej Fundacji i Uczelni. 

Nie zwlekaj. Czekamy na Twoje zgłoszenie. 

Szczegółowe informacje i regulamin dostępne TUTAJ