Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Absolwenci / Oferta / CKP /

Na polskim rynku pracy występuje ciągłe zapotrzebowanie na specjalistów ds. wdrażania zintegrowanych systemów informatycznych, w tym menedżerów i konsultantów ds. zarządzania systemem SAP. Zapotrzebowanie to występuje nie tylko w sektorze przedsiębiorstw, lecz także w administracji publicznej i instytucjach edukacyjnych.

Zostań specjalistą ds. SAP

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Uczelnia Łazarskiego proponuje roczne studia podyplomowe Zarządzanie projektem ERP (SAP), które mają na celu ukształtowanie umiejętności praktycznego wykorzystania i wdrożenia zintegrowanych systemów informatycznych klasy ERP w nowoczesnym środowisku biznesowym z wykorzystaniem oprogramowania firmy SAP. Zintegrowane systemy zarządzania klasy ERP są nowoczesnymi platformami służącymi do zarządzania współczesnymi organizacjami.

Zajęcia są prowadzone na najnowszej platformie informatycznej firmy SAP, gdzie 70% z nich jest realizowanych w formie laboratoriów komputerowych przez doświadczonych konsultantów i doradców biznesowych. Słuchacze uzyskują praktyczne umiejętności projektowania, planowania, wdrażania i utrzymania platformy SAP ERP.

Tematyka zajęć obejmuje m.in. takie obszary jak: zarządzanie projektami, zintegrowane systemy informatyczne klasy ERP, wprowadzenie do zarządzania projektem ERP, gospodarka materiałowa, planowanie i zarządzanie produkcją, sprzedaż i dystrybucja, rachunkowość finansowa i zarządcza, zarządzanie kadrami, wprowadzenie do kastomizacji systemu ERP oraz mapowanie procesów.

- Naszym słuchaczom przekazujemy kluczowe kompetencje z zakresu wdrażania i wykorzystania najnowocześniejszych rozwiązań firmy SAP i dzięki temu umożliwiamy im ubieganie się o prestiżowe stanowiska pracy na rynku polskim i zagranicznym. Posiadając wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów informatyzacji organizacji w oparciu system ERP (SAP), gwarantuję wysoki poziom merytoryczny studiów oraz kompetentny zespół specjalistów - mówi dr Marian Krupa, kierownik studiów Zarządzanie projektem ERP (SAP) Uczelni Łazarskiego.

Uwaga. Rekrutacja trwa do 30 września 2015 r. 

Sprawdź zasady rekrutacji i aplikuj on-line.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z Sylwią Chojnacką, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl