Publikacja: | CKP / Aktualności /

Centrum Kształcenia Podyplomowego zaprasza na nowe studia podyplomowe Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości, których program opiera się na skutecznym połączeniu dwóch filarów: biznesu i aranżacji wnętrz.

Home staging to przygotowanie nieruchomości do sprzedaży w taki sposób, by wzbudzić u potencjalnego klienta emocjonalną więź z nieruchomością. Home stager oddziałuje więc na zmysły potencjalnego nabywcy, poprzez odpowiednio dobrane dodatki aranżacyjne nadające klimat, wyodrębnienie funkcjonalności pomieszczeń, działania światłem czy zapachem, podwyższając tym samym standard nieruchomości. Wpływa to na realizację transakcji – cenę i czas sprzedaży – dlatego rola nowoczesnego home stagera jest tak kluczowa, a zawód ten wchodzi właśnie na polski rynek.

„Obecny rynek nieruchomości stoi przed nowym obliczem, gdyż nowoczesny home stager dzięki właściwemu działaniu przyspieszy sprzedaż o 40%, podniesie wartość nieruchomości o 10%, a dzięki odpowiednim zbudowaniu relacji z Klientem, będzie w stanie przeprowadzić go przez niezwykle emocjonalny proces, jakim jest zarówno sprzedaż, jak i zakup nieruchomości” – mówi Anita Nowak, kierownik programu.

Celem studiów Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości jest przekazanie w sposób niestandardowy wiedzy i kompetencji społecznych, niezbędnych do stworzenia atrakcyjnego projektu nieruchomości do sprzedaży.

Uczestnicy kierunku zdobędą nowe umiejętności, przejdą warsztat z zakresu aranżacji wnętrz oraz wykształcą podstawy planowania i dekorowania wnętrz o różnym przeznaczeniu. Będą także potrafili wejść w proces twórczy, wyciszyć myśli, by najpełniej przejść w stan kreacji. Poznają też nowoczesne formy i metody pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Posiądą także wiedzę z zakresu marketingu, zarządzania, rynku nieruchomości oraz podstaw planowania kosztów.

W poniższej galerii nasi wykładowcy przybliżyli obszary, które będą poruszać podczas swoich wykładów.

Studia przeznaczone są dla pośredników sprzedaży nieruchomości, właścicieli nieruchomości, osób które obecnie oraz w przyszłości planują obsługiwać rynek nieruchomości, specjalistów zajmujących się doradztwem na rynku nieruchomości, zarządców nieruchomości, jak również projektantów wnętrz i architektów oraz osób indywidualnych – pasjonatów wnętrz.

Innowacyjna forma kierunku pozwoliła na zaplanowanie dwóch ścieżek realizacji programu:

Zajęcia prowadzą eksperci posiadający doświadczenie w dziedzinach związanych z home stagingiem i aranżacją wnętrz. Partnerem studiów jest StudeoGroup.

Więcej informacji na temat studiów Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości znaleźć można TUTAJ.

Rekrutacja w Centrum Kształcenia Podyplomowego trwa do 30 września, a przy zapisie do 30 czerwca 2020 r. przysługuje 10% zniżki w czesnym. Aplikować można za pośrednictwem formularza, który znajduje się TUTAJ.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl.