Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Absolwenci / Oferta / CKP /

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego włączyło nowy program MBA IT do swojej oferty. Teraz prestiżowe i specjalistyczne wykształcenie dostępne jest również dla osób zarządzających w branży IT.

Zdobądź dyplom MBA IT Uczelni Łazarskiego

Program MBA IT Uczelni Łazarskiego skierowany jest szczególnie do tych, którzy odpowiadają za bezpieczeństwo informatyczne w firmie i chcą dalej rozwijać swoją karierę na stanowisku kierowniczym.

Program studiów został przygotowany na bazie różnych doświadczeń wielu menedżerów, którzy na co dzień stosują najlepsze praktyki biznesowe. Tematyka zajęć będzie dotyczyła m.in. takich obszarów, jak zarządzanie projektami, zarządzanie jakością, zarządzanie zespołem i firmą, ekonomia menedżerska, strategia firmy, CSR i etyka biznesu, kultura organizacyjna, coaching pracowników, rachunkowość zarządcza, ochrona danych, prawo autorskie i umowy handlowe w IT,marketing i sprzedaż, bezpieczeństwo systemów IT, psychologia biznesu i przywództwo. Wykład inauguracyjny oraz pierwsze zajęcia z MBA IT odbędą się w październiku 2015 r. Program studiów będzie w całości realizowany w języku polskim. Obejmie ponad 430 godzin. Zajęcia będą prowadzone w kameralnej grupie w formie interaktywnych ćwiczeń, warsztatów oraz wykładów i i konwersatoriów. Formą zaliczenia studiów będzie przygotowanie i obrona pracy dyplomowej. 

Więcej informacji o kierunku i procesie rekrutacji TUTAJ.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z Sylwią Chojnacką, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl

Zobacz także Uzyskaj 100 lub 80% dofinansowania na studia podyplomowe, MBA i szkolenia Uczelni Łazarskiego.