Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Wydział Ekonomii i Zarządzania / Centrum logistyki i innowacji /

Wykład gościnny Macieja Zaleskiego-Ejgierda, prezesa Procurence, nt. koncepcji zarządzania rynkiem dostaw w kontekście praktyk branżowych – 4 kwietnia na Uczelni Łazarskiego.

Maciej Zaleski-Ejgierd, prezes Procurence, innowacyjnej platformy internetowej dla działów zakupów i zarządzania jakością. Ma piętnastoletnie doświadczenie w konsultingu i zakupach. Zwycięzca konkursu Lider Zakupów PSML 2021. Absolwent London School of Economics i CEMS MiM. Procurence jest finalistą Procurement Leaders World Procurement Awards 2022 (UK) i znajduje się na liście SpendMatters 50-to-Watch (USA).

Tematem wykładu podstawowe koncepcje zarządzania ryzykiem w łańcuchu dostaw w oparciu o praktyki branżowe. Omówione zostaną kluczowe elementy zarządzania ryzykiem, w tym identyfikacja ryzyka, ocenia, mitygacja i monitorowanie. Praktyczne przykłady i studia przypadków zapewnią wgląd w to, jak różne branże zarządzają ryzykiem w łańcuchu dostaw z uwzględnieniem zarządzania dostawcami i przejrzystości łańcucha dostaw.

Wykład gościnny "Zarządzanie ryzykiem w łańcuchu dostaw z perspektywy zakupów" odbędzie się 4 kwietnia 2023 r. w godz. 12:20-14:20 w gmachu Uczelni Łazarskiego (s. 461).

Organizatorem wykładu jest Wydział Ekonomii i Zarządzania Uczelni Łazarskiego. Wstęp wolny dla wszystkich studentów uczelni.