Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Absolwenci / Studenci / Wydarzenia / CKP /

Możesz mieć 1000 dobrych wystąpień w mediach, a to kolejne 1001 może być nieudane i skazać Cię na porażkę. O tym, jak umiejętnie wypowiadać się w mediach i wychodzić naprzeciw sytuacjom kryzysowym, dowiesz się na wykładzie "1001 twarzy rzecznika prasowego". Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się Maciej Karczyński, rzecznik prasowy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, kierownik studiów podyplomowych Rzecznik prasowy w administracji państwowej i samorządowej Uczelni Łazarskiego.

Zapraszamy na wykład otwarty 1001 twarzy rzecznika prasowego

Na wykładzie dowiesz się:

  • Co decyduje o profesjonalizmie rzecznika prasowego? 
  • Jak budować relacje z mediami?
  • Jak wykorzystać pierwsze wrażenie, gdy nie ma czasu na drugie?
  • Jak przetrwać w realnym świecie informacji, gdzie z powodu jednego słowa lub jednego gestu możesz stracić wszystko?
  • Jak pokochać media, mimo że będą Cię atakowały?
  • Jak postępować w sytuacjach kryzysowych, czyli jak wygrać będąc przegranym?

 

Celem spotkania jest przybliżenie pracy rzecznika prasowego osobom zainteresowanym rozwojem w obszarze zarządzania informacją i reprezentowania firmy w kontaktach z mediami.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy studentów i absolwentów prawa, administracji, nauk społecznych, dziennikarstwa, nauk politycznych, zarządzania i bezpieczeństwa wewnętrznego.

Wykład odbędzie się 24 czerwca 2015 r. w godz. 17.00-18.30 w sali 36 Uczelni Łazarskiego.

Uwaga. Wstęp wolny. Obowiązują zapisy na stronie wydarzenia.

Poznaj bliżej prowadzącego:

Maciej Karczyński - ekspert od zarządzania relacjami z mediami, kierownik studiów podyplomowych Rzecznik prasowy w administracji państwowej i samorządowej Uczelni Łazarskiego. Od ponad 10 lat pracuje z mediami. Lubi swoją pracę i chętnie spotyka się z dziennikarzami. Rozumie media i oczekuje tego samego z ich strony. Traktuje wszystkich dziennikarzy jednakowo. Kocha wypowiedzi na żywo oraz debaty w studiu. Przeszedł prawdziwy poligon sytuacji kryzysowych. Interesuje się zmianami świata mediów i tym, w jaki sposób środki masowego przekazu wpływają na współczesne wydarzenia. Sport, obok mediów i PR, to jego największa pasja. Przez lata prowadził i zarządzał klubem sportowym. Od 1991 roku pracował w policji, m.in. w kompanii antyterrorystycznej, Wydziale d/w z Przestępczością Narkotykową, Centralnym Biurze Śledczym. Był rzecznikiem prasowym Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie oraz Stołecznego w Warszawie. Został twarzą stołecznej policji podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku. Aktualnie jest rzecznikiem prasowym największej cywilnej służby specjalnej - Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z Agnieszką Brzozowską, tel. 513 037 776, e-mail:a.brzozowska@lazarski.edu.pl