Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Absolwenci / Z życia uczelni / Studenci /

W dniu 17 lipca 2015r. na dziedzińcu Uczelni o godzinie 16:00 odbędzie się uroczysta promocja tegorocznych absolwentów Uczelni Łazarskiego studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich.

Zapraszamy na uroczystość promocji absolwentów rocznika 2014/2015

Serdecznie zapraszamy Was z rodzinami do udziału w tej wyjątkowej uroczystości, podczas której wręczone zostaną Rektorskie Dyplomy Uznania, certyfikaty ukończenia studiów oraz okolicznościowe dyplomy za aktywność na rzecz Uczelni. Absolwenci zostaną uwiecznieni wraz z kadrą dydaktyczną na wspólnych pamiątkowych zdjęciach. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze, a liczny udział naszych absolwentów i wykładowców doda blasku naszej uroczystości.

W związku z tym prosimy o przesłanie do 7 lipca 2015r. formularza zgłoszeniowego na uroczystość promocji absolwentów, który dostępny jest na stronach Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego.
Potwierdzenie zgłoszenia otrzymacie na maila podanego podczas rejestracji.

Podczas uroczystości zapewnimy nieodpłatnie togi, birety, wspólne zdjęcia, występ muzyczny oraz poczęstunek (zakąski zimne i napoje).

Na uroczystość zapraszamy również studentów, którzy będą zdawali egzaminy dyplomowe w terminach powakacyjnych (bez możliwości odbioru certyfikatu ukończenia studiów).

Prosimy o przybycie w eleganckich strojach. Podczas uroczystości absolwenci będą ubierani w togi i birety. 

Album Absolwentów rocznika 2014/2015 wydany w formie flipbooka zostanie złożony do końca tego roku kalendarzowego lub na początku przyszłego.

Przez cały dzień, w godzinach od 9:00 do zakończenia uroczystości, absolwenci będą mogli odebrać dyplomy wraz z suplementami w Archiwum Uczelni. Osoby, które nie będą uczestniczyć w uroczystej promocji, będą mogły odebrać dyplomy po 17 lipca 2015r. w Archiwum w obowiązujących godzinach otwarcia.

Wszelkie pytania dotyczące uroczystej promocji prosimy kierować na adres:  klub.absolwenta@lazarski.edu.pl.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!