Publikacja: | CKP / Aktualności /

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego oraz Polskie Stowarzyszenie HR zapraszają praktyków zarządzania wynagrodzeniami i studentów zainteresowanych tą tematyką do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Compensation & Benefits Meetings.

Co miesiąc spotykamy się na Uczelni Łazarskiego, aby wspólnie omawiać i poznawać dobre praktyki oraz bieżące tematy dotyczące zagadnień związanych z zarządzaniem wynagrodzeniami.

Gośćmi majowego spotkania będą:

  • Magdalena Miąsek, Compensation & Benefits Manager Grupa AXA oraz Michał Chodkowski, Partner Kancelaria Prawna Łaszczuk i Wspólnicy – wygłoszą wykład pt. Pracownicze Programy Emerytalne vs Pracownicze Plany Kapitałowe – co nas czeka w przyszłym roku?
  • Joanna Liksza, TPA Manager i Ewa Wąsowska, Coca-Cola Manager – wygłoszą wykład pt. Zdrowi na wiosnę – programy zarządzania zdrowiem pracowników na przykładzie ABC Data oraz Coca-Cola.

Warsztat odbędzie się 23 maja 2018 r. o godzinie 9:00 i potrwa do godziny 10:30. Następnie przewidziany jest czas na sesję pytań i odpowiedzi.

Spotkanie jest bezpłatne, obowiązują jednak zapisy. Wszystkich chętnych zapraszamy do zarejestrowania się poprzez wysyłanie maila na adres: joanna.liksza@lazarski.pl.

W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji oraz wskazówki, w jaki sposób dołączyć do spotkania. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie odbędzie się na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, przy ul. Świeradowskiej 43, w sali 462 na IV piętrze w sektorze F. Serdecznie zapraszamy!

W przypadku wszelkich pytań dotyczących cyklu spotkań Compensation & Benefits zapraszamy do kontaktu z Panią Joanną Liksza (joanna.liksza@lazarski.pl). Z przyjemnością porozmawiamy o zagadnieniach z obszaru HR, nad którymi Państwo obecnie pracują.‎