Publikacja: | Aktualności / CKP /

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego zaprasza na specjalistyczne kursy, obejmujące poszczególne obszary z zakresu zarządzania w ochronie zdrowia.

Już 3 lutego 2018 r. rozpocznie się kurs: Metody i techniki menedżerskie w jednostkach ochrony zdrowia, realizowany w ramach programu MBA w Ochronie Zdrowia.

Studia MBA w Ochronie Zdrowia zostały opracowane w oparciu o elastyczny system modułowy, tworząc cykl niezależnych szkoleń, obejmujących obszary ekonomii, finansów i zarządzania.

Ukończenie pięciu szkoleń umożliwia uzyskanie dyplomu MBA w ochronie zdrowia. Po zrealizowaniu trzech wybranych kursów specjalistycznych, modułu podstawowego oraz modułu dyplomowego słuchacz uzyskuje dyplom. Słuchacze mogą wybrać trzy specjalistyczne kursy pośród pięciu propozycji: Prawo ochrony zdrowia, Zarządzanie finansami w podmiotach leczniczych, Metody i techniki menedżerskie w jednostkach ochrony zdrowia, Praktyka zarządzania ochroną zdrowia z poziomu jednostek samorządu terytorialnego, Restrukturyzacja zakładów opieki zdrowotnej.

Istnieje również możliwość zrealizowania pojedynczego szkolenia z wybranej specjalności. Takie rozwiązanie, pozwala każdemu ułożyć swoją ścieżkę edukacyjną zgodnie z własnymi potrzebami i planami.

Szczegółowe informacje o kursie: Metody i techniki menedżerskie w jednostkach ochrony zdrowia można znaleźć TUTAJ.

Więcej informacji o programie MBA w Ochronie Zdrowia znajduje się TUTAJ.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl