Publikacja: | CKP /

Zapraszamy na konferencję "Holilider", która odbędzie się już 27 września na Uczelnia Łazarskiego.

Udział w konferencji pozwoli uczestnikom rozwinąć umiejętności przywódcze, kluczowe dla każdego menadżera. Wiedzę przekażą doświadczeni naukowcy, praktycy i uznani eksperci biznesu, którzy poprowadzą wykłady.

Zachęcamy do obejrzenia zaproszenia na wydarzenie, w którym prof. Andrzej Blikle zdradza szczegóły swojego wykładu – materiał dostępny jest TUTAJ.

Konferencja skierowana jest do właścicieli firm, founderów, liderów startupów, szefów organizacji pozarządowych oraz wszystkich osób kadry zarządzającej wyższego szczebla, które są zainteresowane wdrożeniem nowych modeli zarządzania. To także wydarzenia dla dynamicznie rozwijających się organizacji, poszukujących wsparcia w dalszym, intensywnym rozwoju firmy oraz osób ambitnych, które poszukują oferty edukacyjnej na najwyższym poziomie.

„Na konferencji będziecie Państwo mieli okazje usłyszeć o turkusowym zarządzaniu, spotkać się z osobami, które już dziś z sukcesem prowadzą takie organizacje. Będziecie Państwo mogli poznać kilka prostych narzędzi takich jak Case Clinic czy Action Learning, które pozwalają zarządzać zespołami inaczej, a także doświadczyć tego czym jest komunikacja bez przemocy (NVC)” – mówi Izabela Kluzek-Kot, kierownik studiów podyplomowych „Integralny Lider organizacji przyszłości – Holilider” na Uczelni Łazarskiego.

Spotkanie odbędzie się 27 września 2017 r. na Uczelni Łazarskiego, ul. Świeradowska 43 w Warszawie. Szczegółowy program, opisy ekspertów, którzy poprowadzą wykłady i warsztaty, a także informacje o biletach na wydarzenie dostępne są na stronie: www.holilider.pl

Więcej informacji o kierunku „Integralny Lider organizacji przyszłości – Holilider” realizowanym w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego można znaleźć TUTAJ.