Publikacja: | Aktualności / CKP /

Co najbardziej liczy się w dzisiejszym biznesie? Co takiego mają firmy, które doskonale sobie radzą? Skąd każdego dnia biorą klientów? Czy chodzi o skuteczne techniki sprzedaży, negocjacji bądź wywierania wpływu?

A może kluczem do biznesu jest zaufanie? Zaufanie do ludzi, do przedsiębiorców, do produktu czy usługi. To właśnie dzięki zaufaniu i rekomendacjom firma może pozyskać nowych klientów, partnerów czy kontrahentów, którzy, jeśli będą zadowoleni, opowiedzą o tym wielu kolejnym osobom.

Konferencja „Biznes przez zaufanie” to wyjątkowa okazja, aby spotkać przedsiębiorców, trenerów i praktyków biznesu, dla których zaufanie w biznesie ma kluczowe znaczenie.

Gościem specjalnym prosto ze Szwajcarii będzie Peter Stutz – współzałożyciel Systemu Treningowego STRUCTOGRAM® dla przywództwa i sprzedaży.

Podczas spotkania odbędą się następujące wystąpienia:

  • Dlaczego „Biznes przez zaufanie”? Jak sprzedawać na obecnym rynku? – Anna Urbańska
  • Drzwi do liderstwa otwierają się od środka – Paweł Jarząbek
  • Gdy uczciwość to wszystko, co Ci pozostaje – Krzysztof Litwiński
  • Lider budzi zaufanie, czyli co robić, by budować silne zespoły – Ewa Hartman
  • Może się zdążyć, że urodziłeś się bez skrzydeł – Agata Spała
  • Zaufanie wygrywa z ceną – Peter Stutz

Wydarzenie jest skierowane do osób które szukają nowych sposobów na rozwój oraz nowych rozwiązań na zwiększenie efektywności i zysków w swojej branży.

Konferencja odbędzie się 6 kwietnia 2018 r. na Uczelni Łazarskiego w Warszawie w godz. 10:00-15:00.

Udział w konferencji jest bezpłatny, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują jednak zapisy poprzez stronę internetową: www.biznesprzezzaufanie.pl

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.biznesprzezzaufanie.pl

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Edukacyjno Consultingowe CONCRET, Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego jest partnerem wydarzenia.

Wszystkich zainteresowanych tematyką przywództwa, zapraszamy też na nasze studia podyplomowe Neuro-Przywództwo. Zapisy na nowy rok akademicki rozpoczną się już w maju.