Publikacja: | Strona główna / Aktualności / CKP /

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego oraz Polskie Stowarzyszenie HR zapraszają praktyków zarządzania wynagrodzeniami i studentów zainteresowanych tą tematyką do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Compensation & Benefits Meetings.

W każdą trzecią środę miesiąca spotykamy się na Uczelni Łazarskiego, aby wspólnie omawiać i poznawać dobre praktyki oraz bieżące tematy dotyczące zagadnień związanych z zarządzaniem wynagrodzeniami.

Gośćmi kwietniowego spotkania będą Pani Paulina Nawrat, Manager, Doradca Podatkowy, TPA, oraz Pan Paweł Baka, Head of Rewards Royal Philips CEE, którzy przybliżą poniższe obszary:

  • Zaangażowani osiągają ponadprzeciętne wyniki - praktyczne motywatory w organizacji – Paweł Baka, Head of Rewards Royal Philips CEE. 
  • Wynagrodzenia twórców w praktyce, na przykładzie rozwiązań do zastosowania w branży IT – Paulina Nawrat, Manager, Doradca Podatkowy, TPA.

 Zakres tematyczny spotkania:

  • zaprezentowanie praktycznych rozwiązań i pomysłów na motywowanie i angażowanie Pracowników,
  • przedstawienie krok po kroku sposobu na wdrożenie systemu kalkulacji wynagrodzeń pracowników wykonujących pracę twórczą, dzięki któremu Pracownicy otrzymają wyższą kwotę do wypłaty bez zwiększania kosztów zatrudnienia dla Pracodawcy.

Warsztat odbędzie się 18 kwietnia 2018 r. o godzinie 9:00 i potrwa do godziny 10:30. Następnie przewidziany jest czas na sesję pytań i odpowiedzi.

Spotkanie jest bezpłatne, obowiązują jednak zapisy. Wszystkich chętnych zapraszamy do zarejestrowania się poprzez wysyłanie maila na adres: joanna.liksza@lazarski.pl

W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji oraz wskazówki, w jaki sposób dołączyć do spotkania. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie odbędzie się na Uczelni Łazarskiego, przy ul. Świeradowskiej 43, w sali 38 na parterze (sektor C). Serdecznie zapraszamy!

W przypadku wszelkich pytań dotyczących cyklu spotkań Compensation & Benefits zapraszamy do kontaktu z Panią Joanną Liksza (joanna.liksza@lazarski.pl). Z przyjemnością porozmawiamy o zagadnieniach z obszaru HR, nad którymi Państwo obecnie pracują.‎