Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Z życia uczelni / Studenci / Wydarzenia /

Warto wiedzieć, gdzie spędzi się najbliższe kilka lat życia... dlatego już 24 września niesamowita okazja, by poznać studentów, pracowników i kampus Waszej nowej szkoły. Zapraszamy na Dzień Integracyjny Uczelni Łazarskiego!

Zapraszamy na Dzień Integracyjny Uczelni Łazarskiego 24 września

Przygotowaliśmy nie lada atrakcje!

Zaczynamy super spotkaniem z naszymi absolwentami, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach i podzielą się swoimi wspomnieniami z Łazarskiego.

Następnie podzieleni na grupy będziecie musieli wykazać się zmysłem orientacyjnym, bystrością i kreatywnością podczas Gry, którą dla Was przygotowaliśmy. Uwaga. Dla najlepszych zespołów nagrody - niespodzianki!

Po Grze zapraszamy na piknik na dziedzińcu Uczelni, gdzie zrelaksujecie się i odpoczniecie. Do Waszej dyspozycji będą uczelniany bar i food trucki. 

To nie koniec! Potem specjalny autokar zabierze Was na wycieczkę po Warszawie, a przewodnik opowie kilka ciekawych faktów. Gwarantujemy, że nawet rodowity warszawiak dowie się czegoś nowego ;)

Po tak intensywnym dniu nie pozostaje nam nic innego jak zawieść Was do lokalu, w którym dokonamy zwieńczenia Integracji :D  Bar Warszawa (tuż przy kolumnie Zygmunta) już na Was czeka!


Program:

  1. 10:00 - 10:45 - Wykład rozpoczynający: #studiujdobrze. Historie z życia wzięte". - aula 58 POL/ANG
  2. 11:00 - 11:10 Wyjaśnienie zasad gry "Discover Lazarski University" (regulamin dostępny na dole strony) - aula 58 POL/ANG
  3. 11:15 - Podział na grupy Rondo/aula 58
  4. 11:30 - Start gry Rondo/aula 58
  5. 15:30 - Koniec gry i ogłoszenie wyników - Rondo/aula 58
  6. 16:00 - Ogłoszenie wyników + Integracja na dziedzińcu Uczelni
  7. 16:30 - Wycieczka autokarem po Warszawie
  8. 19:00 - Impreza w Barze Warszawa

Aby wziąć udział w tej niezapomnianej imprezie, koniecznie wyślij maila na adres:dzien.integracyjny@lazarski.edu.pl, w tytule wpisz: Dzień Integracyjny, a w treści:imię i nazwisko, numer Twojego albumu i język, w którym się komunikujesz - polski lub angielski.

Dołącz też do wydarzenia na FB!

Do zobaczenia!