Publikacja: | Aktualności / CKP /

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego oraz Polskie Stowarzyszenie HR zapraszają praktyków zarządzania wynagrodzeniami i studentów zainteresowanych tą tematyką do udziału spotkaniu inaugurującym cykl warsztatów Compensation & Benefits.

W każdą trzecią środę miesiąca będziemy spotykać się na Uczelni Łazarskiego, aby wspólnie omawiać i poznawać dobre praktyki oraz bieżące tematy dotyczące zagadnień związanych
z zarządzaniem wynagrodzeniami.

Gościem pierwszego spotkania będzie firma Mercer, wiodący dostawca raportów płacowych i informacji o wynagrodzeniach. Wystąpienie Podwyżki 2018 – mechanizm zmian wynagrodzeń oraz trendy rynkowe poprowadzą Pani Małgorzata Ciarka, Principal oraz Pani Olga Obłoza, Senior Consultant w firmie Mercer.

Zakres tematyczny spotkania:

  • zaprezentowanie mechanizmu dokonywania podwyżek w organizacjach,
  • zapoznanie uczestników z aktualnymi trendami w wynagrodzeniach na rynku polskim.

Warsztat odbędzie się 21 marca 2018 r. o godzinie 9:00 i potrwa do godziny 10:30. Następnie przewidziany jest czas na sesję pytań i odpowiedzi.

Spotkanie jest bezpłatne, obowiązują jednak zapisy. Wszystkich chętnych zapraszamy do zarejestrowania się poprzez wysyłanie maila na adres: joanna.liksza@lazarski.pl

W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji oraz wskazówki w jaki sposób dołączyć do spotkania. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie odbędzie się na Uczelni Łazarskiego, przy ul. Świeradowskiej 43, w sali 466 na IV piętrze (sektor F). Serdecznie zapraszamy!

W przypadku wszelkich pytań dotyczących cyklu warsztatów Compensation & Benefits zapraszamy do kontaktu z Panią Joanną Likszą (joanna.liksza@lazarski.pl). Z przyjemnością porozmawiamy o zagadnieniach z obszaru HR, nad którymi Państwo obecnie pracują.‎