Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Wydarzenia / Studium języków obcych /

Już w najbliższy czwartek zapraszamy do kawiarenki online Studium Języków Obcych o 19:00! Pierwsze spotkanie poprowadzą lektorki j. niemieckiego Marysia Góralska i Anna Sydoruk.

Chcesz porozmawiać na ciekawe tematy i w praktyce sprawdzić swoje umiejętności językowe? W takim razie Cafe SJO jest właśnie dla Ciebie. :) Spotkania będą odbywać się w wybrane czwartki w godzinach 19:00-19:30 w aplikacji MS Teams w kanale https://bit.ly/33Nx9a4. Mogą wziąć w nim udział wszystkie osoby, które mają zarejestrowane konta w domenie lazarski.pl.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 10.12.2020 r. w języku niemieckim (wystarczy Wam znajomość A1+) pod tytułem „Co wiecie o Niemcach i Niemczech, a czego jeszcze chcielibyście się dowiedzieć?”. Poprowadzą je znane i lubiane przez Was panie – Maria Góralska i Anna Sydoruk. W planie mamy spotkania we wszystkich językach, których możecie się u nas uczyć.

 

Zapraszamy Was nie tylko do aktywnego udziału w kawiarence, lecz także do zgłaszania własnych tematów spotkań lub samodzielnego poprowadzenia jednej z edycji. Czekamy na Wasze propozycje pod adresem kursy.jezykowe@lazarski.edu.pl.