Publikacja: | Aktualności / Studium języków obcych /

Centrum Nauczania Języka i Kultury Polskiej przy Studium Języków Obcych Uczelni Łazarskiego zaprasza na państwowy egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego na poziomie B1 w sesji październikowej.

Egzamin odbędzie się w dniach 17 (część pisemna) i 18 (część ustna) października 2020. Zapisy rozpoczną się 3 września o godzinie 12:00. Prosimy kandydatów o rejestrowanie się przez formularz na stronie https://certyfikatpolski.lazarski.pl/. Po dokonaniu rejestracji otrzymają Państwo wiadomość dotyczącą dalszego postępowania.

Uwaga! Liczba miejsc na egzamin jest ograniczona – o zapisie decyduje kolejność rejestracji oraz terminowe wniesienie opłaty.

Osoby, które chciałyby jeszcze przed testem podszlifować swoją znajomość języka polskiego zapraszamy na kursy przygotowujące do egzaminu certyfikatowego. Zajęcia rozpoczynają się 7.09 a kończą 7.10 i odbywają się w godzinach 18:00 – 20:30. Kurs obejmuje 42 godziny lekcyjne (14 spotkań po 3h). Więcej informacji tutaj. Przykładowe testy egzaminacyjne znajdują się tutaj.