Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Wydarzenia / Studium języków obcych /

Centrum Nauczania Języka i Kultury Polskiej przy Studium Języków Obcych Uczelni Łazarskiego zaprasza na państwowy egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego na poziomie B1 i B2 w sesji 6-7 lutego 2022.

Egzamin odbędzie się w dniach 6 (część pisemna) i 7 (część ustna) lutego 2022. Zapisy rozpoczną się 8 grudnia 2021 o godzinie 10:00. Prosimy kandydatów o rejestrowanie się przez formularz na stronie https://certyfikatpolski.lazarski.pl/B1 lub https://certyfikatpolski.lazarski.pl/B2 w zależności od wybranego poziomu. Po dokonaniu rejestracji otrzymają Państwo wiadomość dotyczącą dalszego postępowania.

Uwaga! Liczba miejsc na egzamin jest ograniczona – o zapisie decyduje kolejność rejestracji oraz terminowe wniesienie opłaty.

Osoby, które chciałyby jeszcze przed testem podszlifować swoją znajomość języka polskiego zapraszamy na kursy przygotowujące do egzaminu certyfikatowego. Zajęcia rozpoczęły się 6.12.2021 a kończą 2.02.2022 i odbywają się w godzinach 18:00 – 20:30. Kurs obejmuje 36 godzin lekcyjnych (12 spotkań po 3h). Więcej informacji tutaj. Przykładowe testy egzaminacyjne znajdują się tutaj.

Prosimy mieć również na uwadze, że w związku z trudną sytuacją epidemiczną, egzamin może zostać odwołany.