Publikacja: | Aktualności / Wydarzenia / Studium języków obcych / Strona główna /

Centrum Nauczania Języka i Kultury Polskiej przy Studium Języków Obcych Uczelni Łazarskiego zaprasza na państwowy egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego na poziomie B1 i C1 w sesji 15-16 kwietnia 2023.

Egzamin odbędzie się w dniach 15 (część pisemna) i 16 (część ustna) kwietnia 2023.

Zapisy rozpoczną się 15 grudnia 2022 o godzinie 10:00.

Prosimy kandydatów o rejestrowanie się przez formularz na stronie certyfikatpolski.lazarski.pl/B1 lub certyfikatpolski.lazarski.pl/C1 w zależności od wybranego poziomu. Po dokonaniu rejestracji otrzymają Państwo wiadomość dotyczącą dalszego postępowania.

Uwaga! Liczba miejsc na egzamin jest ograniczona – o zapisie decyduje kolejność rejestracji oraz terminowe wniesienie opłaty.

W związku z tym, że egzamin zbiega się z terminem prawosławnej Wielkanocy, osoby, które nie będą mogły przystąpić do egzaminu ustnego w niedzielę 16 kwietnia, otrzymają możliwość udziału w egzaminie ustnym w sobotę 15 kwietnia (konieczne będzie zgłoszenie takiej prośby mejlowo, po potwierdzeniu przyznania miejsca na egzamin). 

Osoby, które chciałyby jeszcze przed testem podszlifować swoją znajomość języka polskiego zapraszamy na kursy przygotowujące do egzaminu certyfikatowego na poziomie B1. Zajęcia rozpoczynają się 27.02 a kończą 5.04.2023 i odbywają się w godzinach 18:00 – 20:30. Kurs obejmuje 36 godzin lekcyjnych (12 spotkań po 3h). Więcej informacji. Przykładowe testy egzaminacyjne.