Publikacja: | CKP / Aktualności /

5 lipca 2019 r. na dziedzińcu Uczelni Łazarskiego miało miejsce uroczyste zakończenie roku akademickiego 2018/2019 w Centrum Kształcenia Podyplomowego.

Gratulacje absolwentom złożyli dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego oraz Rektor Uczelni Łazarskiego prof. ndzw. dr hab. Maciej Rogalski.

Zakończenie roku akademickiego to wspólne święto naszych absolwentów, a także wyjątkowa chwila dla Władz Uczelni, kierowników programów, wykładowców, partnerów oraz przyjaciół Uczelni.

W tym roku świadectwa odbiera blisko 1000 absolwentów, którzy ukończyli 38 różnych programów studiów podyplomowych i MBA.

Naszym absolwentom gratulujemy ukończenia studiów podyplomowych, życzymy wielu sukcesów zawodowych oraz trzymamy mocno kciuki za wszystkie Państwa plany i marzenia.

Głęboko wierzymy, że na Uczelni Łazarskiego zdobyliście Państwo niezbędną wiedzę i umiejętności, które będziecie mogli wykorzystać do rozwiązywania bieżących problemów w codziennej pracy zawodowej. Mamy nadzieję, że świadomość swoich kompetencji, z jaką opuszczacie Państwo Uczelnię, będzie dla Was trampoliną, która przybliży do osiągnięcia kolejnych celów.

Pozostańmy w kontakcie – do zobaczenia na kolejnych wykładach lub na FacebookuTwitterze.

Przypominamy, że absolwentom Uczelni Łazarskiego przysługuje 20% zniżki w czesnym na studia podyplomowe i programy MBA, a po dołączeniu do Klubu Absolwenta nawet 25%.

Osoby, które nie mogły odebrać świadectwa podczas uroczystości, mogą zgłosić się po nie osobiście do biura Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego (pokój 56 na parterze, biuro czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.30-15.30). Istnieje również możliwość uzyskania dokumentu  listem poleconym. W tym celu prosimy o wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu CKP w oryginale (pocztą, kurierem lub osobiście) poniższego dokumentu. Skany oświadczenia lub maile z prośbą o wysyłkę świadectwa nie będą brane pod uwagę. Świadectwa będą wysyłane sukcesywnie. 

Podanie o wysyłkę świadectwa.

Fotorelacja z uroczystości zakończenia roku akademickiego 2018/2019