Publikacja: | CKP / Aktualności /

Zakończenie roku akademickiego to wspólne święto naszych absolwentów, a także wyjątkowa chwila dla Władz Uczelni, kierowników programów, wykładowców, partnerów oraz przyjaciół Uczelni.

Uroczyste zakończenie roku akademickiego 2017/2018 w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego odbyło się 6 lipca 2018 r. Gratulacje absolwentom złożyła dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego, a także Rektor Uczelni Łazarskiego prof. ndzw. dr hab. Maciej Rogalski. Podczas uroczystości zostały rozdane listy gratulacyjne. Wieczór uświetnił występ Tomasza Kamińskiego – niezwykłego kontrabasisty i gwiżdżącego wokalisty.

Naszym absolwentom gratulujemy ukończenia studiów podyplomowych, życzymy wielu sukcesów zawodowych oraz trzymamy mocno kciuki za wszystkie Państwa plany i marzenia.

Dziękujemy za okazane nam zaufanie – Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego kształci już od ponad dziesięciu lat, stawiając na najwyższe standardy merytoryczne oraz doświadczoną kadrę akademicką i ekspercką, reprezentującą różne instytucje i sektory gospodarki. Naszym celem i źródłem satysfakcji jest sukces słuchaczy, który mocno wspieramy.

Głęboko wierzymy, że na Uczelni Łazarskiego zdobyliście Państwo niezbędną wiedzę i umiejętności, które będziecie mogli wykorzystać do rozwiązywania bieżących problemów w codziennej pracy zawodowej. Mamy nadzieję, że świadomość swoich kompetencji, z jaką opuszczacie Państwo Uczelnię, będzie dla Was trampoliną, która przybliży do osiągnięcia kolejnych celów.

Pozostańmy w kontakcie – do zobaczenia na kolejnych wykładach lub na FacebookuTwitterze.

Przypominamy, że absolwentom Uczelni Łazarskiego przysługuje 20% zniżki w czesnym na studia podyplomowe i programy MBA, a po dołączeniu do Klubu Absolwenta nawet 25%.

Odbiór świadectwa: osoby, które nie mogły odebrać świadectwa podczas uroczystości, mogą zgłosić się po nie osobiście do biura Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego (pokój 56 na parterze, biuro czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.30-15.30). Istnieje również możliwość uzyskania dokumentu  listem poleconym. W tym celu prosimy o wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu CKP w oryginale (pocztą, kurierem lub osobiście) poniższego dokumentu. Skany oświadczenia lub maile z prośbą o wysyłkę świadectwa nie będą brane pod uwagę. Świadectwa będą wysyłane sukcesywnie. 

Podanie o wysyłkę świadectwa.

Fotorelacja z uroczystości zakończenia roku akademickiego 2017/2018