Publikacja: | CKP /

Uroczyste zakończenie roku akademickiego to wspólne święto nie tylko ponad 700 absolwentów, lecz również wyjątkowa chwila dla Władz Uczelni i kadry wykładowców.

Uroczyste zakończenie roku akademickiego 2016/2017 w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego odbyło się 7 lipca 2017 r.

Zgromadzonych gości powitała dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego. „Od lat kształcimy profesjonalistów na studiach podyplomowych, programach MBA, szkoleniach i kursach kwalifikacyjnych. Dzisiaj kończycie Państwo kolejny etap swojej edukacji. Za nami rok ciężkiej pracy, ale i wielu sukcesów. Za chwilę otrzymacie Państwo dyplom Uczelni, z której możecie być dumni. Dziękujemy, że wytrwale pracowaliście, realizowaliście trudne zadania, projekty, zdawaliście testy. Wiemy, że satysfakcja wynagrodziła ten wysiłek” – powiedziała dr Małgorzata Gałązka-Sobotka.

Uroczystość uświetnił wkład pt.: „Hiperinflacja czasu w erze sztucznej inteligencji”, który wygłosił Sebastian Starzyński, przedsiębiorca i futurysta.

W tym roku zaufało nam ponad 700 osób, które zdecydowały się na dalszy rozwój kompetencji i uczestnictwo w studiach podyplomowych oraz programach MBA na Uczelni Łazarskiego. Podczas spotkania uroczyście zakończyliśmy 30 programów podyplomowych oraz 4 programy MBA.

Serdecznie gratulujemy wytrwałości w zdobywaniu nowej wiedzy i życzymy samych sukcesów na dalszej drodze zawodowej!

Do zobaczenia na kolejnych wykładach lub na FacebookuTwitterze!

Osoby, które nie mogły odebrać świadectwa podczas uroczystości, mogą zgłosić się po nie osobiści do biura Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.30-16.00) lub  proszone są o  wypełnienie i odesłanie pocztą na adres Centrum Kształcenia Podyplomowego, formularza wysyłki świadectwa, który znajduje się TUTAJ. Świadectwa będą wysyłane sukcesywnie.