Publikacja: | Kariera /

W ramach inicjatywy #ZainwestujWSiebie Santander Universidades oferuje nadal 2 programy dla studentów i młodych ludzi rozpoczynających karierę zawodową.

Stypendia Santander Digital & Innovation for MIT Professional Education: mamy przygotowanych 400 stypendiów dla studentów i młodych ludzi wkraczających na rynek pracy, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności cyfrowe dzięki sześciu programom szkoleniowym w zakresie technologii blockchain, Cloud & DevOps, machine learning oraz Designing Product Families. Aplikacje można wysyłać do 30 grudnia br. na stronie.

Stypendia Santander English for Professional Development – Upenn: 500 stypendiów dla studentów, których angielski nie jest językiem ojczystym, z maksymalnie 10-letnim doświadczeniem zawodowym, w celu zwiększenia ich umiejętności językowych i wiedzy w zakresie rozwoju zawodowego. Przyczynią się do poszerzenia wiedzy w zakresie poszukiwania pracy, wybranej ścieżki zawodowej i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej. Aplikacje można wysyłać do 16 grudnia br. na stronie

Wszystkie pytania osób zainteresowanych dotyczące szczegółów projektu prosimy przesyłać na adres: santander.universidades@santander.pl.