Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Studenci / Konkursy /

Ogólnopolski Konkurs Law Games jest wspólnym przedsięwzięciem Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland i kancelarii Wierzbowski Eversheds. Główną nagrodą dla zwycięzców jest możliwość odbycia 3-miesięcznej płatnej praktyki w kancelarii Wierzbowski Eversheds.

X edycja Law Games - sprawdź się w nowej formule konkursu!

Projekt powstał z myślą o studentach i absolwentach, którzy nie mają zbyt wielu okazji do sprawdzenia swojej wiedzy w praktyce. Dzięki Konkursowi młodzi adepci prawa mają okazję rozwiązać sprawy z zakresu prawa cywilnego, z którymi profesjonalni prawnicy mają do czynienia w swojej codziennej pracy. Udział w Law Games jest wyjątkową szansą na postawienie pierwszych kroków na ścieżce prawniczej kariery.

Z okazji 10-lecia Konkursu organizatorzy zdecydowali się na zmianę jego formuły. Tym razem kierują go przede wszystkim do studentów V roku prawa, aplikantów oraz tych absolwentów prawa, którzy ukończyli studia maksymalnie 3 lata przed finałem Konkursu.

Zmiana została wprowadzona także w sposobie przeprowadzania eliminacji do Konkursu - ten etap odbędzie się online. Przeprowadzany w Internecie test, sprawdzający wiedzę z wielu dziedzin prawa, wyłoni finalistów, którzy spotkają się w siedzibie kancelarii Wierzbowski Eversheds, aby rozwiązać kazus przygotowany przez prawników tej firmy.

Warto powalczyć!

Rejestracja trwa do 25 marca!


Szczegółowe informacje oraz pozostałe terminy dostępne są na stronie Konkursu.