Publikacja: | Aktualności / Studium języków obcych /

Kontakt ze studentami i kursantami jest dla nas bardzo ważny. W związku z tym już od tego tygodnia będziemy spotykać się z Wami na dyżurach online!

Studium Języków Obcych już w pełni przystosowało się do pracy w nowych warunkach i dobrze  opanowało działania online. Po wznowieniu zajęć lektoratowych i intensywnych kursów online, nadszedł czas na uruchomienie dyżurów. Do Waszej dyspozycji w wyznaczonych terminach będą Dyrektor  Studium Języków Obcych, Zastępca Dyrektora ds. języka angielskiego, Zastępca Dyrektora ds. języka rosyjskiego, niemieckiego i francuskiego oraz Dyrektor Centrum Nauczania Języka i Kultury Polskiej.

Dyżury będą odbywały się wg następującego harmonogramu:

Dyrektor  Studium Języków Obcych, mgr Agnieszka Sycińska: online czwartki 13:00 - 14:30 , SKYPE agnieszka.sycinska@outlook.com. Można też umówić się na inny kontakt pisząc na adres a.sycinska@lazarski.edu.pl

Zastępca Dyrektora ds. języka angielskiego, mgr Anna Banyś: online soboty (zjazdy Ekonomii) 12:30 - 13:30, SKYPE annabanys@onet.eu . Można też umówić się na kontakt pisząc maila.

Zastępca Dyrektora ds. języka rosyjskiego, mgr Ewa Wieczorek-Łysenko: online środy 15:00 – 17:00, SKYPE motylek2310. Można umówić się też na inny termin telefonicznie: 609 944 995 lub mejlowo ewa.wieczorek-lysenko@lazarski.pl.

Dyrektor Centrum Nauczania Języka i Kultury Polskiej, mgr Elżbieta Jurczak: online wtorek 9:00 – 10:00, SKYPE e.jurczak@lazarski.edu.pl.

Cały czas możecie również pisać w dowolnych sprawach do Zespołu ds.  Jakości Kształcenia na adres zespol.sjo@lazarski.edu.pl. Także Sekretariat Studium jest czynny w normalnych godzinach pracy – możecie kontaktować się z nami telefonicznie:  +48 22 54 35 370 / 372 (lektoraty) / 373 (kursy) lub mailowo: jezyki.obce@lazarski.edu.pl oraz  kursy.jezykowe@lazarski.edu.pl