Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Studenci / CKP /

Interesujesz się problematyką kreowania wizerunku, public relations, wystąpień publicznych i zarządzania informacją w firmie? Chcesz skutecznie kreować wizerunek osób lub instytucji? Chcesz poznać przepisy prawa medialnego, ochrony wartości intelektualnej i dóbr osobistych? Zacznij działać!

Wyzwanie dla ambitnych specjalistów ds. wizerunku

Skorzystaj z możliwości realizacji dwóch kierunków: Kreator wizerunku publicznego i Rzecznik prasowy w administracji państwowej i samorządowej jednocześnie. Zajęcia rozpoczną się już w drugiej połowie października i potrwają do końca czerwca 2016 r.

Wybierając taką opcję studiowania uczestniczysz w studiach o łącznym wymiarze 300 godz. i otrzymujesz dwa świadectwa ukończenia studiów podyplomowych Uczelni Łazarskiego.

Programy studiów zostały stworzone przez doświadczonych praktyków, trenerów i coachów, ekspertów w swoich dziedzinach. Grono wykładowców tworzą m.in.: Renata Arendt-Dziurdzikowska, dr hab. Marzena Barańska, Juliusz Dzienkiewicz, dr Agata Habel, dr Ewa Hartman, Maciej Karczyński, Piotr Mencina, Izabella Laskowska,Joanna Jabłczyńska i Robert Kazimierski.

Przed Tobą wiele warsztatowych zajęć, w tym przygotowanie do wystąpień publicznych i medialnych, rozwiązywania sytuacji problemowych w przypadku wystąpienia kryzysu wizerunkowego w mediach. 

Po opieką doświadczonych trenerów rozwiniesz praktyczne umiejętności tworzenia i zarządzania wizerunkiem osób i firm. Poznasz prawdziwy warsztat pracy rzecznika prasowego i sprawdzone sposoby budowania wizerunku publicznego oraz ochrony przed skandalem. Nauczysz się rozwiązywać problemy i podejmować wyzwania, wynikające z rozumienia różnic międzykulturowych, odpowiedzialności zawodu dziennikarza, PR-owca oraz misji mediów.

Podejmiesz wyzwanie? Wypełnij formularz zgłoszeniowy jeszcze dziś.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z Sylwią Chojnacką, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl