Publikacja: | CKP / Aktualności /

Zapraszamy na HRD Innovations & Expo 2019 – targi usług szkoleniowych i doradczych dla średnich i dużych organizacji, które odbędą się 1 października na Uczelni Łazarskiego.

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego jest partnerem wydarzenia, a eksperci jednostki znajdują się w gronie prelegentów. Izabela Kluzek-Kot, która kieruje studiami podyplomowymi Studium coachingu, poprowadzi prelekcję pt. Coaching – twarda kompetencja lidera przyszłości.

Co wnoszą kompetencje coachingowe do zarządzania zespołem i organizacją? Jak stać się cenionym liderem biznesu? Dlaczego to właśnie coaching jest niezbędną kompetencją lidera przyszłości? Tego dowiesz się właśnie na tej prelekcji. Zapraszamy!

Dla kogo jest ten warsztat?
Spotkanie będzie szczególnie wartościowe dla:

  • managerów liniowych: członków zarządu, dyrektorów zarządzających, dyrektorów, kierowników zespołów i projektów,
  • pracowników działu HR i HR Business Partnerów,
  • coachów i trenerów.

Co zyskujesz?

  • Zapoznasz się z wynikami badań prezentujących kompetencje przyszłości lidera.
  • Usystematyzujesz wiedzę na temat kompetencji profesjonalnego coacha według standardów ICF i odniesiesz to do roli lidera.
  • Jako manager, zainspirujesz się do rozwoju swoich umiejętności coachingowych - dowiesz się w co i jak warto zainwestować czas, zasoby i energię.

Czemu warto?
Umiejętność stworzenia bezpiecznego środowiska pracy opartego o zaufanie i zaangażowanie pracowników od dawna jest w cenie. Nakazowy styl zarządzania nie sprawdza się w złożonym i coraz szybko zmieniającym się środowisku pracy. Manager, pracownicy i organizacja tracą energię na rzeczach mało istotnych i tracą z oczu to, co naprawdę ważne na tu i teraz. Dlatego warto uzupełnić swoje kompetencje o podejście coachingowe, ponieważ te w połączeniu z doświadczeniem pozwalają nie tylko motywować pracowników i facylitować pracę zespołową, ale z dużo większą świadomością, komfortem i skutecznością wprowadzać usprawnienia w organizacji. Na co dzień, a nie tylko od święta.

Szczegóły organizacyjne:

  • Miejsce wydarzenia: Uczelnia Łazarskiego
  • Termin: 1 października 2019 (wtorek)
  • Godziny targów dla uczestników: 09:00-18:00

Więcej informacji, w tym szczegóły dotyczące zakupu biletów, znaleźć można na stronie www.hrdexpo.pl.

Słuchacze, absolwenci oraz wykładowcy Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego mogą zyskać 33% zniżki na zakup biletu wpisując hasło: Uczelnia_Łazarskiego_CKP.

HRD Innovations & Expo to marka Stowarzyszenia PSTD. W 2019 roku organizacją targów zajmuje się EI Polska sp. z o. o. (przedsiębiorstwo społeczne z korzeniami w Wielkiej Brytanii). Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego jest partnerem wydarzenia.