Publikacja: | Aktualności / Wydział Prawa i Administracji /

Koło Naukowe Prawa Administracyjnego ma zaszczyt zaprosić studentów Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego na wykład „Administracyjnoprawne aspekty ochrony własności intelektualnej”, który wygłosi dr Wojciech Włodarczyk w dniu 16 grudnia 2020 r. o godz. 18:00.

Dr Wojciech Włodarczyk jest adwokatem, europejskim i krajowym rzecznikiem patentowym, sędzią – arbitrem w Sądzie Polubownym ds. Domen Internetowych przy Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji w Warszawie, a także sędzią domenowym w Sądzie Polubownym przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Jest partnerem w spółce Włodarczyk + Włodarczyk rzecznicy patentowi sp.p. Od 1995 r. przez 16 lat starał się łączyć dydaktykę uniwersytecką z praktyką zawodową. Obecnie wykłady i szkolenia prowadzi wyłącznie gościnnie.

Na zaproszenie Koła Naukowego Prawa Administracyjnego w dniu 16 grudnia 2020 r. o godz. 18:00 za pośrednictwem MS TEAM dr Wojciech Włodarczyk wygłosi wykład pt.: „Administracyjnoprawne aspekty ochrony własności intelektualnej”.

Osoby chętne do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, które nie są członkami Koła Naukowego Prawa Administracyjnego, proszeni są o zgłoszenia na adres mailowy: prawoadministracyjne@lazarski.pl lub na adres pana Bartosza Kotowicza bartosz.kotowicz@lazarski.pl.

 

 

*Jak przetwarzamy Twoje dane osobowe