Publikacja:

Wyniki najważniejszych rankingów i klasyfikacji szkół wyższych 2016 potwierdzają, że Wydział Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego niezmiennie plasuje się w czołówce najlepiej kształcących wydziałów prawa w Polsce.

Wydział Prawa i Administracji w czołówce najważniejszych rankingów 2016

Wydział Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego, podobnie jak w roku ubiegłym, zajął I miejsce wśród uczelni niepublicznych  w X rankingu wydziałów prawa, przygotowanym przez "Dziennik Gazetę Prawną".

 

Wydział zdobył łącznie 94 pkt na 111 możliwych - okazał się liderem wśród uczelni niepublicznych.
Wydział otrzymał także, jedną z dwóch nagród specjalnych, z okazji 10 lecia rankingu za ośmiokrotne pierwszej miejsce w ciągu 10 lat istnienia rankingu. Drugą nagrodę otrzymał Uniwersytet Jagieloński.
Więcej informacji dostępnych TUTAJ.

Wydział Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego zajął drugie miejsce w V Rankingu Wydziałów Prawa "Rzeczpospolitej". 

Więcej informacji dostępnych TUTAJ.

Ponadto decyzją Polskiej Komisji Akredytacyjnej kierunek prawo prowadzony na Uczelni Łazarskiego uzyskał ocenę wyróżniającą, najwyższą z możliwych.

Polska Komisja Akredytacyjna

Kierunek "prawo" prowadzony na Uczelni Łazarskiego uzyskał najwyższe noty we wszystkich przyjętych przez PKA kryteriach  jakościowych, tj. koncepcja rozwoju kierunku, cele i efekty kształcenia oraz system ich weryfikacji, program studiów, zasoby kadrowe, infrastruktura dydaktyczna, prowadzenie badań naukowych, system wsparcia studentów w procesie uczenia się oraz wewnętrzne system zapewniania jakości kształcenia.

Więcej informacji dostępnych TUTAJ