Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Absolwenci / Konkursy / Studenci /

Studentki Uczelni Łazarskiego: Daryna Brazhnyk i Mayia Samuilik zostały nominowane w konkursie INTERSTUDENT 2014, w którym będą walczyły o tytuł najlepszego zagranicznego studenta w Polsce. Głosowanie trwa do północy 15 stycznia. Liczymy na Twój głos!

Wybierz najlepszego studenta w konkursie INTERSTUDENT 2014

Do północy 15 stycznia możesz zagłosować w konkursie INTERSTUDENT 2014, który wyłoni najlepszych zagranicznych studentów kształcących się w polskich uczelniach. Wśród nominowanych znalazły się dwie studentki Uczelni Łazarskiego: Daryna Brazhnyk i Mayia Samuilik.

Daryna Brazhnyk jest absolwentką studiów Business Economics, zgłoszona przez prof. nadzw. dr. hab. Wojciecha Bieńkowskiego. Otrzymała nagrodę za wybitne osiągnięcia naukowe w roku akademickim 2011/2012. Zajęła II miejsce w międzynarodowym konkursie na najlepszą pracę badawczą "New Economic Talent 2014". Otrzymała Dyplom Rektora za ukończenie studiów BA in Business Economics ze średnią powyżej 5,0.

Mayia Samuilik jest absolwentką studiów Business Economics, zgłoszona przez prof. nadzw. dr. hab. Wojciecha Bieńkowskiego. Została finalistką konkursu na najlepsze prace licencjackie w dziedzinie ekonomii, organizowanego przez The International Atlantic Economic Society w USA. Autorka artykułu "The link between the exchange rate regimes and the probability of the banking, currency and debt crisis occurrence", opublikowanego w Atlantic Economic Journal. Otrzymała złoty medal w konkursie Academic Excellence. Mówi w kilku językach: rosyjskim, białoruskim, angielskim, polskim i hiszpańskim. Wolontariuszka i organizatorka imprez charytatywnych i studenckich.

Jeśli chcecie poznać wszystkich zgłoszonych przez Uczelnię Łazarskiego studentów zajrzyjcie tutaj.

INTERSTUDENT to konkurs na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce 2014. Warunkiem udziału w konkursie jest aktywność w lokalnym środowisku studenckim - kulturalna, społeczna, ekologiczna, sportowa, działania na rzecz wielokulturowości oraz dobre wyniki w nauce, czy też udział w ciekawych projektach badawczych. Konkurs organizuje Fundacja Edukacyjna Perspektywy w ramach programu "Study in Poland". W 2014 roku organizowana jest piąta edycja konkursu.

Zwycięzców poznamy 22 stycznia 2015 r., podczas konferencji "Studenci zagraniczni w Polsce 2015" w Lublinie.

Dodatkowe informacje:

Anna Wdowińska-Sawicka, a.wdowinska@perspektywy.pl

Liczymy na Twój głos!