Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Wydział Medyczny /

Ruszają konsultacje psychologiczne dla pracowników personelu medycznego #PomagamyRozmawiamy organizowane przez naszą Uczelnię w związku z pandemią COVID-19.

Konsultacje będą udzielane przez doświadczonych psychologów i terapeutów. Są bezpłatne dla pracowników zawodów medycznych, którzy chcą skorzystać z takiej pomocy

  • Jak skorzystać?

Pod nr telefonu + 48 513 037 964 w poniedziałki w godzinach 15.30- 19.30 oraz środy, czwartki i niedziele w godzinach 15.30 - 17.00 dyżurować będą psycholodzy i terapeuci, którzy udzielą personelowi medycznemu interwencyjnej pomocy psychologicznej, a w razie potrzeby umówią dalszą indywidualną lub grupową konsultację psychologiczną.

  • Prywatność

Dla zapewnienia komfortu psychicznego rozmowy są anonimowe, prosimy o nie podawanie podczas rozmowy imienia i nazwiska oraz innych danych osobowych.

Rozmowa nie jest sesją terapeutyczną i nie jest też usługą medyczną.

Prosimy, aby osoba dzwoniąca zastrzegła swój numer telefonu - można to zrobić zmieniając ustawienia telefonu lub wpisując przed naszym numerem telefonu kod: #31#, co pozwoli na jego anonimowość.

Informujemy również, że nie będziemy oddzwaniać na połączenia nieodebrane, ani odpisywać na wiadomości sms.

Organizatorem akcji jest Centrum Profilaktyki Stresu i Wypalenia Zawodowego działające w ramach Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego wraz z Wydziałem Medycznym Uczelni Łazarskiego.

Szczegóły akcji na stronie:

https://izwoz.lazarski.pl/centrum-profilaktyki-stresu-i…/…/…