Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Wydział Ekonomii i Zarządzania /

W ramach wdrażania metody PBL (problem-based learning) na Wydziale Ekonomii i Zarządzania w dniach 5-9 września odbyła się wizyta studyjna naszych wykładowców na Wydziale Biznesu i Administracji Reykjavik University.

W wizycie wzięli udział: Dziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania, dr Martin Dahl, Dyrektor Programowy Zarządzania oraz Finansów i Rachunkowości, mgr Karol Jene oraz wykładowca kierunku management, dr hab. Dominika Dzwonkowska. 

Głównymi celami wizyty były m.in. nawiązanie współpracy pomiędzy Reykjavik University a Uczelnią Łazarskiego oraz zdobycie wiedzy na temat dobrych praktyk w zakresie zarządzania w edukacji, a także wzmocnienie kompetencji w zakresie stosowania metody PBL.

Cieszymy się, że możemy realizować ciekawe projekty z naszymi zagranicznymi Partnerami!

Wizyta zrealizowana w ramach projektu EOG/21/K1/D1/W/0003 o tytule: „Dobre praktyki nauczania i badań w zakresie zarządzania i biznesu”, który korzysta z dofinansowania o wartości 8 780 Euro otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Funduszy EOG. Celem projektu było nawiązanie współpracy pomiędzy Reykjavik University a Uczelnią Łazarskiego, a także wymiana doświadczeń oraz zdobycie wiedzy i dobrych praktyk w zakresie zarządzania w edukacji.