Publikacja: | Aktualności / CKP /

Konkurs TOP HR in action jest organizowany przez Wydawnictwo Wolters Kluwer, a Centrum Kształcenia Podyplomowego jest partnerem przedsięwzięcia.

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego jest partnerem konkursu i fundatorem nagrody – uczestnictwa w programie Executive MBA for Human Resources Professionals.

Konkurs jest realizowany już od 10 lat i stanowi największą rywalizację w Polsce w obszarze HR – co roku w konkursie bierze udział kilkuset menadżerów HR i kadr. 

Do zmagań mogą przystąpić dyrektorzy działów HR, kierownicy w działach HR, menadżerowie ds. HR, HR biznes partnerzy i liderzy projektów HR-owych.

Tegoroczna rywalizacja podzielona jest na etapy:

  • I etap – uczestnicy przygotowują opis projektu wykonanego według podanego wzoru oraz wypełniają test kompetencji HR.
  • II etap – następuje prezentacja dziesięciu najlepszych projektów oraz otwarte głosowanie internautów na najlepszy projekt na stronie konkursowej.
  • III etap – odbywa się warsztat, podczas którego piątka finalistów przygotowuje się do zaprezentowania swoich projektów podczas Gali Finałowej konferencji HR Directors Summit 2019. Członkowie kapituły, którzy są obecni na warsztacie w roli obserwatorów, wyłaniają trójkę najlepszych.
  • GALA FINAŁOWA i ostateczne rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas konferencji HR Directors Summit. W trakcie Gali finaliści zaprezentują zgłoszone projekty, a publiczność wybierze zwycięzcę.

Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie konkursowej.

Zapraszamy do rywalizacji i wspólnej zabawy!