Publikacja: | Wydział Prawa i Administracji / Konferencje/debaty / Aktualności / Wydarzenia /

23 marca 2017 roku o godz. 16:30 odbędzie się warsztat o karierze w dyplomacji z udziałem gościa specjalnego, Pana Ambasadora Jerzego Marii Nowaka. Warsztat ten odbędzie się w ramach Ogólnopolskich Dni Praktyk Prawniczych organizowanych przez ELSA Warszawa we współpracy z Uczelnią Łazarskiego.

Czy marzysz o karierze w dyplomacji? Pragniesz reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej? Chcesz mieć wpływ na otaczający Cię świat? Marzy Ci się udział w spotkaniach, podczas których podejmowane są najważniejsze decyzje dotyczące prawa, polityki jak i pokoju na skalę światową?

Masz więc niepowtarzalną szansę uczynić kolejny krok w stronę Twojego marzenia!

Już 23 marca 2017 roku masz szansę poznać tajniki kariery oraz uzyskać cenne porady od dyplomaty z 50-cioletnim doświadczeniem, Pana dr hab. JERZEGO MARII NOWAKA - byłego Ambasadora Polski przy NATO, aktualnie vice-prezesa prestiżowego Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego.

Pracował w takich placówkach dyplomatycznych jak Dar es Salaam, Buenos Aires, jak również Nowy Jork w ramach misji przy ONZ. Był ambasadorem przy Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej w Wiedniu. Kierował ambasadą w Hiszpanii z jednoczesną akredytacją w Księstwie Andory. Był stałym przedstawicielem RP w Brukseli przy Radzie Północnoatlantyckiej.

Ambasador Jerzy Maria Nowak został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz Odznaką Honorową "Bene Merito".

Spotkanie odbędzie się w ramach warsztatu Ogólnopolskich Dni Praktyk Prawniczych (ODPP) organizowanego przez ELSA Warszawa we współpracy z Uczelnią Łazarskiego.

Aby móc osobiście porozmawiać z Panem Ambasadorem Jerzym Marią Nowakiem o samej dyplomacji i zawodzie ambasadora, wystarczy przyjść 23 marca 2017 roku, o godzinie 16:30, do sali 130 na Uczelni Łazarskiego przy ul. Świeradowskiej 43.

NIE MOŻESZ PRZEOCZYĆ TEJ SZANSY!