Publikacja: | Aktualności / Absolwenci / Wydarzenia /

14 lipca 2017 r. na dziedzińcu Uczelni o godzinie 16:00 odbędzie się uroczysta promocja tegorocznych absolwentów Uczelni Łazarskiego studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich.

Serdecznie zapraszamy Was z rodzinami do udziału w tej wyjątkowej ceremonii, podczas której wręczone zostaną Rektorskie Dyplomy Uznania, uroczyste certyfikaty ukończenia studiów oraz okolicznościowe dyplomy. Absolwenci zostaną uwiecznieni wraz z kadrą dydaktyczną na wspólnych pamiątkowych zdjęciach. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze, a liczny udział naszych absolwentów i wykładowców doda blasku uroczystości. W związku z tym prosimy o przesłanie do 5 lipca 2017 r. formularza zgłoszeniowego uroczystość promocji absolwentów, który dostępny jest dostępny tutaj. Potwierdzenie zgłoszenia zostanie przesłane na maila podanego podczas rejestracji.

Informacje dodatkowe: Uczelnia przygotowuje oprawę tego przedsięwzięcia, zapewnia nieodpłatnie togi, birety, wspólne zdjęcia, występ muzyczny oraz poczęstunek (przekąski i zimne napoje). Na uroczystość zapraszamy również studentów, którzy będą zdawali egzaminy dyplomowe w terminach powakacyjnych.

Prosimy o przybycie w eleganckich strojach, podczas uroczystości absolwenci będą ubierani w togi i birety.

Wydanie Albumu Absolwentów rocznika 2016/2017, w formie flipbooka, przewidujemy na maj przyszłego roku. Od godziny 13:00 do zakończenia uroczystości, absolwenci będą mogli odebrać dyplomy wraz z kompletem dokumentów, w Archiwum Uczelni (wejście C, poziom -1, pokój 08). Osoby, które nie będą uczestniczyć w uroczystej promocji, będą mogły odebrać dyplomy po 14 lipca 2017 r. w Archiwum w obowiązujących godzinach otwarcia i wg zasad podanych w mailu informacyjnym wysłanym z Archiwum.

Wszelkie pytania dotyczące uroczystej promocji prosimy kierować na adres: klub.absolwenta@lazarski.edu.pl.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia, Uczelnia Łazarskiego

Link do angielskiej wersji tutaj.