Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Studenci /

Podpisaliśmy porozumienie o współpracy z Uniq Fight Club, profesjonalnym klubem sportowym koncentrującym się na sztukach walki założonym przez naszych studentów braci Radka i Kamila Paczuskich, których fanom sztuk walki nie trzeba przedstawiać.

Studenci już dziś mogą m.in. zaliczyć zajęcia z WF, zapisując się do Klubu Uniq Fight Club z 50% zniżką po okazaniu legitymacji studenckiej Uczelni Łazarskiego. 

Wkrótce będzie także możliwość udziału w spotkaniu dotyczącym zarządzania w sporcie, ze szczególnym uwzględnieniem sztuk walki, prowadzonym przez managerów Uniq Fight Club. Pracujemy również nad uruchomieniem praktyk, które pozwolą poznać tajniki tego interesującego biznesu od kuchni.

  • Radoslaw Paczuski to m.in. Mistrz Świata w kickboxingu, Wicemistrz Europy w Muay Thai, Mistrz Polski w Kickboxingu i Muay Thai. Posiadacz pasów mistrzowskich FEN, DSF, THAI BATTLE. Aktualnie zawodnik KSW.
  • Kamil Paczuski to współzałożyciel i prezes Uniq Fight Club. Na co dzień łączy funkcję trenera i managera. Współpracuje z największymi federacjami kickboxingu i MMA w Polsce i na świecie m.in KSW, Glory Kickboxing, ACA MMA, FEN , DSF, HFO, MFC.

Z niecierpliwością czekamy na efekty współpracy!