Publikacja: | Strona główna / Aktualności /

"Warszawo zwolnij! Tyle historii, ile ludzi..." to projekt społeczny, który ma rozwiązać problem pośpiechu Warszawiaków. Wydarzenie organizują maturzyści z Warszawy w ramach "Zwolnionych z Teorii", a nasza uczelnia jest jednym z partnerów projektu.

Uczelnia Łazarskiego partnerem projektu społecznego

"Warszawo zwolnij! Tyle historii, ile ludzi..." to długoterminowe wydarzenie zakładające dotarcie do jak największej liczby osób z całej Warszawy, nie tylko rdzennych mieszkańców, ale także tych przyjezdnych. Wydarzenie organizują maturzyści z Warszawy w ramach "Zwolnionych z Teorii", a nasza uczelnia jest jednym z partnerów projektu.

- Pragniemy pomóc ludziom zwolnić i zastanowić się nad swoim życiem, ich przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. W tym celu poprosimy, żeby opowiedzieli jak znaleźli się w Warszawie, zrobimy im zdjęcie en face oraz zapytamy o życzenia/marzenia na przyszłość. Z zebranych materiałów wykonamy wystawę, by nawet Ci, którzy nie wzięli bezpośredniego udziału w projekcie mogli na chwilę zwolnić przed portretami, które udało nam się uchwycić - mówią koordynatorzy projektu.

Masz pytania? Chcesz dołączyć do projektu i opowiedzieć swoją historię? Nasza studentka Olga już to zrobiła. Poznaj jej historię.

Skontaktuj się z kierownikiem projektu - Anną Kozioł, tel. 669 050 686, e-mail: warszawozwolnij@gmail.com.

Dołącz do społeczności "Warszawo zwolnij! Tyle historii, ile ludzi..." na Facebooku!

Polecamy!