Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Rekrutacja 2015 / Wydarzenia /

Myślisz o studiach w języku angielskim? Zastanawiasz się nad polską lub zagraniczną uczelnią? Przyjdź w sobotę 7 lutego do Międzynarodowej Szkoły Europejskiej im. Jana Kułakowskiego w Warszawie przy ul. Wiertniczej 140 i poznaj nasze atuty podczas Festiwalu Uniwersytetów Europejskich.

Uczelnia Łazarskiego na Festiwalu Uniwersytetów Europejskich

Jeśli jesteś uczniem liceum lub gimnazjum, to Festiwal Uniwersytetów Europejskich jest właśnie dla Ciebie. Na Festiwalu masz możliwość porozmawiać z reprezentantami europejskich uniwersytetów i zapoznania się z informacjami na temat studiów wyższych w języku angielskim, oferowanych przez uczelnie z Polski i z całej Europy. 

Odwiedzając Festiwal, będziesz mógł w jednym miejscu dokonać porównania ofert edukacyjnych różnych uczelni, różnych wydziałów i różnych kierunków z wielu krajów europejskich. Spotkanie przedstawicieli europejskich ośrodków akademickich w jednym miejscu będzie ciekawym doświadczeniem dla każdego, kto właśnie planuje swoją dalszą karierę edukacyjną. Nie może Ciebie zabraknąć!

Udział w Festiwalu Uniwersytetów Europejskich jest bezpłatny! Zarejestruj się już dziś! 

Więcej informacji:

Międzynarodowa Szkoła Europejska w Warszawieul. Wiertnicza 14002-952 Warszawatel/fax: 22-842 44 48e-mail: ies@ies-warsaw.plgodziny pracy: 8:30-16:00 

 

Czekamy na Ciebie!