Publikacja: | Aktualności / CKP /

Z przyjemnością informujemy, że decyzją Komisji Akredytacyjnej oceniającej aplikacje w VI edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”, Certyfikat „Studia z Przyszłością” 2020/2021 otrzymały trzy kierunki studiów podyplomowych zgłoszone przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

W tym roku docenione zostały kierunki:

W konkursie wyróżniane są wybrane programy i kierunki studiów, które cechują się innowacyjnością, dostosowaniem do potrzeb rynku pracy oraz nowoczesnością przyjętych rozwiązań dydaktycznych. Ich oceny dokonuje Kapituła z udziałem wybitnych naukowców.

Uroczyste wręczenie certyfikatów odbyło się 25 czerwca 2021 roku w zabytkowych murach dawnego Pałacu Prymasowskiego w Warszawie, podczas Koncertu Finałowego VI edycji Programu „Studia z przyszłością”.

To kolejne kierunki naszych studiów docenione przez Komisję, w ubiegłych latach wyróżnione były m.in. Prawo w biznesie nowych technologii, Lean Management czy Neuro-przywództwo.

Organizatorem merytorycznym Programu „Studia z Przyszłością" jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, a współorganizatorem Agencja Kreatywna Przemysław Ruta Communication.

Więcej informacji o Programie można znaleźć na stronie www.studiazprzyszloscia.pl.