Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Rekrutacja 2015 / Oferta /

Szkołę Prawa Niemieckiego organizuje Wydział Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego we współpracy z renomowaną berlińską kancelarią RAUE LLP Rechtsanwälte und Notare. Wykłady będą prowadzone tylko w języku niemieckim. Dowiedz się więcej!

Trwają zapisy do Szkoły Prawa Niemieckiego!

Szkoła Prawa Niemieckiego swoją ofertę kieruje do tych studentów i absolwentów, których interesuje prawo niemieckie, w szczególności gospodarcze oraz niemiecki język prawniczy.

Zasadniczym celem Szkoły jest przekazanie słuchaczom praktycznej wiedzy, która stanowić będzie szczególny atut na rynku pracy oraz pomoże profesjonalnie uczestniczyć w obsłudze polskich i niemieckich przedsiębiorców utrzymujących ze sobą stosunki handlowe oraz prowadzących działalność gospodarczą na terenie Polski i Niemiec.

Szkoła Prawa Niemieckiego jest organizowana przez Wydział Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego we współpracy z renomowaną berlińską kancelarią RAUE LLP Rechtsanwälte und Notare.

Wykłady będą prowadzone w języku niemieckim i obejmą przedmioty mające zasadnicze znaczenie z punktu widzenia relacji biznesowych między przedsiębiorcami z Polski i Niemiec.

Niemieccy wykładowcy - adwokaci praktykujący prawo w kancelariach adwokackich, zaprezentują przykłady z własnej praktyki oraz z orzecznictwa niemieckich sądów.

Szkoła Prawa Niemieckiego będzie działać w wymiarze 2 semestrów, od stycznia do czerwca 2015 r. Łącznie przewidziano 24 godziny lektoratu z prawniczego języka niemieckiego i 80 godzin wykładów z prawa niemieckiego. Zajęcia będą odbywały się w formie zjazdów w ciągu roku nauki tj. w soboty i niedziele.

Opłaty (za 2 semestry):

  • 2500 zł dla studentów i absolwentów Uczelni Łazarskiego 
  • 3500 zł dla słuchaczy spoza Uczelni Łazarskiego 

Zapisy i więcej informacji:

tel.: 22 54 35 555, rekrutacja@lazarski.edu.pl