Publikacja: | CKP / Aktualności /

Na Uczelni Łazarskiego trwa rekrutacja na kursy z zakresu ochrony zdrowia, od których można rozpocząć pełny program studiów MBA.

Program MBA w ochronie zdrowia realizowany w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego został opracowany w oparciu o elastyczny system modułowy, tworząc cykl niezależnych szkoleń specjalistycznych. Takie rozwiązanie pozwala słuchaczom zgłębiać najważniejsze dla nich zagadnienia i odpowiednio planować rozwój kompetencji.

Po zrealizowaniu trzech wybranych kursów specjalistycznych, modułu podstawowego oraz modułu dyplomowego słuchacz uzyskuje dyplom. Realizację pełnego programu MBA można rozpocząć od dowolnego modułu (poza dyplomowym).

Aktualnie trwa rekrutacja na poniższe moduły programu MBA w ochronie zdrowia:

  • Moduł podstawowy programu MBA, który stanowi doskonałą okazję do rozpoczęcia kształcenia w pełnym cyklu MBA (pierwsze zajęcia odbędą się 30 listopada 2019 r.),
  • Metody i techniki menedżerskie w jednostkach ochrony zdrowia, który można zrealizować jako moduł programu MBA w ochronie zdrowia lub niezależne szkolenie menedżerskie (pierwsze zajęcia odbędą się 8 grudnia 2019 r.).

Szkolenie Metody i techniki menedżerskie w jednostkach ochrony zdrowia zostało przygotowane w taki sposób, aby uwzględnić różne perspektywy zadań, które musi podejmować zarządzający szpitalem, przychodnią, czy też praktyką medyczną. Z jednej strony zakres tematyczny obejmuje doskonalenie umiejętności miękkich, takich jak rozwiązywanie sporów, identyfikacja i doskonalenie kultury organizacyjnej, umiejętność wystąpień publicznych w momentach kryzysowych, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, oraz wykorzystanie potencjału dialogu społecznego. Z drugiej strony program wyposaża słuchaczy w narzędzia twarde niezbędne w kontrolingu finansowym i operacyjnym, identyfikowaniu optymalnych źródeł finansowania, zasad współpracy z giełdą, inwestorem strategicznym, partnerem PPP, bankiem lub inną tego typu instytucją finansową. Program buduje też obszerną podstawę w zakresie określania optymalnych ram i struktur organizacji, panującego w niej ładu informacyjnego, a także doskonalenia efektywności. Uwzględnia przy tym wszechobecne we współczesnym świecie kwestie prawa.

Więcej informacji o programie MBA w ochronie zdrowia znajduje się TUTAJ. Rekrutacja odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl