Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Konkursy / Studenci /

Już tylko tydzień dzieli nas do zakończenia pierwszego etapu naboru doIII edycji programu Grand Tour - poznaj samego siebie! Jeśli jesteś ciekaw świata i nowych doświadczeń, wyrusz w największą podróż Twojego życia razem z nami!

To już ostatni tydzień rekrutacji do III edycji Grand Tour - poznaj samego siebie!

Dwanaście najlepszych osób zostanie zaproszonych do Wrocławia, gdzie od 7 do 12 września 2015 r., przekonają się, że dorosłe życie nie oznacza rezygnacji z ideałów. Każdy wybór może prowadzić do osiągnięcia sukcesu i satysfakcji z życia. Udowodnimy, że najważniejsza jest świadomość podejmowanych decyzji oraz zrozumienia samego siebie.

Jeśli jesteś studentem III, IV lub V roku i jesteś zainteresowany udziałem w III edycji programu Grand Tour - poznaj samego siebie!, nie trać czasu i zawalcz o miejsce!

Do 21 czerwca 2015 roku trwa 1 etap rekrutacji. Aby wziąć udział w programie, wejdź na stronę Grand Tour i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Jeśli dostaniesz się do drugiego etapu, czeka Cię test kreatywności. Zaangażuj swoich znajomych i pokażcie nam wspólnie jaki naprawdę jesteś! Przygotuj dla nas 1,5 minutowy film, który przekona nas, że to Ciebie szukamy.

Więcej informacji  o III edycji programu Grand Tour - poznaj samego siebie! na stronie konkursu.