Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Wydarzenia / Studium języków obcych /

Jak uzyskać odpowiednią kompozycję? Jak najlepiej uchwycić światło? SJO zaprasza społeczność UŁa na wyjątkowe warsztaty fotograficzne online!

Hai Duong „Tiger” to multimedialny artysta – m.in. fotografik, filmowiec, muzyk i jeden z najlepszych współcześnie akwarelistów w Polsce. Urodzony w Wietnamie, już od kilku lat swoją przyszłość wiąże z Polską. To właśnie na Uczelni Łazarskiego zmagał się z nauką deklinacji i koniugacji oraz zasadami polskiej ortografii. Obecnie współpracuje z Lineare Art Studio jako fotografik i filmowiec, Polsko-Japońską Akademią Technik Komputerowych jako wykładowca na Wydziale Sztuki Nowych Mediów oraz AZAGroup jako projektant kreatywny. Teraz na zaproszenie Studium Jezyków Obcych wraca do nas, aby podzielić się swoją wiedzą ze studentami i kursantami UŁa.

Warsztaty odbędą się w aplikacji MS Teams na kanale https://bit.ly/32QYK9O (alternatywnie do zespołu można dołączyć za pomocą kodu: sovz409) i będą dostępne dla wszystkich studentów, kursantów i pracowników UŁa posiadających konto MS Teams zarejestrowane w domenie lazarski.pl.

Spotkanie w języku angielskim: czwartek 19.11.2020 o godz. 17:00

Spotkanie w języku polskim: piątek 20.11.2020 o godz. 15:00

Prace Tigera można obejrzeć m.in. tutaj:

https://lineare.pl/zespol/hai-duong.html  

https://www.instagram.com/tigermilk.multimedia/

https://www.facebook.com/tigermilk.artist