Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Wydarzenia / Studium języków obcych /

Martin Makoni to student Uczelni Łazarskiego… i pisarz fascynujący się psychologią i filozofią. Studium Języków Obcych zaprasza na spotkanie autorskie poświęcone książce „The Nitram Archives”, wyjaśniającej ludzkie zachowania i współzależności w związkach.

Spotkanie autorskie odbędzie się w czwartek 24.11.2022 o godzinie 16:50 w auli 130. Po prezentacji książki przewidujemy czas na pytania oraz kuluarowe dyskusje przy różnych przekąskach. Będziemy rozmawiać w języku angielskim. Moderatorem spotkania będzie Edyta Wietecha – psycholog i lektor języka francuskiego na anglojęzycznej ścieżce studiów.

O książce

„The Nitram Archives” bada dynamikę tożsamości, poczucia własnej wartości, podstawowe poziomy przywiązań i współzależności w związkach. To idealne połączenie filozoficznych i psychologicznych interpretacji ludzkich zachowań i koncepcji własnego ja.

O autorze

Martin Makoni pochodzi z Kadomy, miasta w Zimbabwe. Żywo zainteresowany psychologią behawioralną, filozofią i mechaniką kwantową, wykorzystuje podstawowe założenia tych dyscyplin do interpretacji codziennych ludzkich doświadczeń.

Martin Makoni ma licencjat z prawa (L.L.B) i jest zarejestrowanym członkiem IITPSA jako full-stack web developer. Obecnie jest na studiach licencjackich z prawa w stosunkach międzynarodowych na Uczelni Łazarskiego.