Publikacja: | Absolwenci / Klub Absolwenta /

Po raz kolejny Uczelnia Łazarskiego dołącza do akcji Szlachetna Paczka. W tym roku mobilizujemy całą społeczność Uczelni Łazarskiego, aby pomóc Pani Iwonie, Panu Adrianowi i ich 13-letniemu synowi Damianowi, cierpiącemu na dziecięce porażenie mózgowe.

Prezenty można przynieść osobiście na kampus Uczelni i zostawić je w specjalnie przygotowanym pudełku ustawionym w sektorze D na parterze. W związku z obostrzeniami związanymi z COVID-19, szczególnie prosimy o wpłaty na konto 66 1050 1025 1000 0023 5370 6811 z dopiskiem: SZLACHETNA PACZKA, abyśmy mogli sprawnie i bezpiecznie skompletować paczkę. Na Waszą pomoc czekamy do 6 grudnia br.

 

Jak co roku Uczelnia Łazarskiego dołącza do Akcji Szlachetna Paczka, której celem jest pomoc osobom potrzebującym wsparcia. W tym roku studenci, pracownicy i absolwenci Uczelni mobilizują się, aby pomóc Pani Iwonie, Panu Adrianowi i ich 13-letniemu synowi Damianowi, cierpiącemu na dziecięce porażenie mózgowe. Chłopiec potrzebuje specjalistycznych terapii oraz ciągłej obecności rodziców.  

Pani Iwona i Pan Andrzej dotychczas pracowali zawodowo. Niestety, pandemia utrudniła Im podejmowanie aktywności zarobkowej i zdobywanie środków na utrzymanie rodziny. Ich potrzeby nie są wielkie, dlatego zachęcamy Was do wsparcia akcji, aby mogli spojrzeć w przyszłość z odrobiną nadziei. Sprawmy, aby nadchodzące Święta były wesołe i wyjątkowe dla nas wszystkich!

Damian, chciałby w przyszłości wziąć udział wyścigach Formuły 1, jednak obecnie Jego największym marzeniem jest gra F1!

Rodzina Damiana przygotowała list do Świętego Mikołaja, z nadzieją, że ich świąteczne życzenia zostaną spełnione. Ich najpilniejsze potrzeby to:

1. Pralka
Pralka, którą posiada obecnie rodzina, jest już bardzo stara oraz zużyta. Zaczęła rdzewieć oraz podczas prania z pralki wycieka woda.

2. Materiały szkolne
Damian uczęszcza do szkoły co, wiąże się z ciągłymi wydatkami na materiały szkolne. Otrzymanie materiałów pozwolą rodzinie przeznaczyć środki zaoszczędzone na tych produktach na leczenie syna.

3. Środki czystości
Rodzina dba o czystość i porządek w domu, wiąże się to z wykorzystaniem dużej ilości środków czystości, które są niestety drogie. Otrzymanie ich nie tylko pozwoli nie martwić się rodzinie na jakiś czas o nie, ale również pozwoli odłożyć pieniądze zaoszczędzone na tych produktach.

Inne ważne potrzeby:
Żywność trwała: herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, kawa, makaron, olej, konserwy rybne, ryż, mąka, dżem, owoce i warzywa w puszkach, kisiele, budynie, przyprawy, ciastka, słodycze, pasztety, czekolady, płatki na mleko, herbatniki, biszkopty, majonez, ketchup
Środki czystości: szczoteczka do zębów, pasta do zębów, mydło / żel myjący, szampon, płyny czyszczące, płyn do mycia naczyń, proszek do prania, płyn do płukania, ręczniki papierowe, papier toaletowy
Kurtka zimowa dla Damiana: rozmiar: 152/160
!UWAGA: Damian marzy o ciepłej kurtce takiej od Roberta Kubicy J

Materiały szkolne: przybory do pisania, piórnik, plastelina, kredki, bloki, klej, nożyczki, plecak, papier kolorowy, farbki, zeszyty
Wyposażenie mieszkania: pościel (poszwy, prześcieradło) – rozmiar 160/200

Szczególne upominki:
Iwona: szczoteczka elektryczna
Adrian: Zegarek męski
Damian: gra Formuła 1

Osoby, które chciałyby spełnić marzenia rodziny mogą zostawiać prezenty na terenie kampusu Uczelni do 6 grudnia br. Na parterze, w sektorze D, zostało przygotowane specjalne miejsce, wielkie pudło, w którym można zostawiać podarunki. Zachęcamy również do wpłacania środków pieniężnych na konto ING Bank Śląski S.A., Oddział 1 w Warszawie nr 66 1050 1025 1000 0023 5370 6811. Prosimy o wpisanie w tytule przelewu: SZLACHETNA PACZKA. Zebrana kwota pomoże nam kupić i przekazać dary rodzinie. 

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w tegoroczną zbiórkę w ramach akcji Szlachetna Paczka, która pomaga osobom potrzebującym w tym wyjątkowym, świątecznym czasie. Sprawmy, aby te święta były wesołe dla nas wszystkich.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem Klubu Absolwenta Panią Eweliną Gee-Milan
tel.: 504 018 147