Publikacja: | CKP / Aktualności /

Zapraszamy do udziału w kolejnym już warsztacie Klubu Compensation & Benefits, podczas którego absolwenci studiów podyplomowych Compensation & Benefits podzielą się praktycznymi wskazówkami na temat tworzenia systemów motywacyjnych.

Jak budować skuteczne systemy premiowe? Jak motywować pracowników do realizacji celów i zgłaszania inicjatyw? Wreszcie jak inspirować do rozwoju i podnoszenia kompetencji?

O tym będziemy rozmawiać na kolejnym już warsztacie z udziałem wyjątkowych gości. Swoimi doświadczeniami podzielą się z nami absolwenci studiów podyplomowych Compensation & Benefits: Katarzyna Szokaluk oraz Wojciech Chromik.

Agenda warsztatu przedstawia się następująco:

  1. Na co zwrócić uwagę przy budowie systemu motywacyjnego. Jak sprawić, by pracownicy stali się jego współautorami? – dyskusję poprowadzi Wojciech Chromik.
  2. Jak komunikować system premiowy na produkcji? – temat przedstawi Katarzyna Szokaluk.
  3. Nowa rzeczywistość - jak zmieniają się organizacje i oczekiwania pracowników – panel dyskusyjny poprowadzą autorzy publikacji: Justyna  Adamczyk-Marchewka, Marta  Kacprzak-Kalinowska, Joanna Liksza, Olga  Onufrzak, Monika  Płusa, Andrzej  Stefaniak, Paweł  Szczęsny, Magdalena  Tomczyk-Słowińska, Małgorzata  Wróbel.

Warsztat C&B odbędzie się w czwartek 21 października 2021 r. w godz. 10.00 – 12.00.  

Link do spotkania: Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Na spotkanie zaprasza Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego oraz Klub Compensation & Benefits działający przy Uczelni. Wszystkie informacje o Klubie znajdują się na stronie www.cbhr.pl.

Wszystkich zainteresowanych tym obszarem zachęcamy także do zapoznania się z programem naszych studiów podyplomowych Compensation & Benefits.