Publikacja: | Aktualności /

1 000 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego Learn English Select, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności językowych. Grono najlepszych 250 osób otrzyma dodatkowo zajęcia English Online z lektorami, a w kolejnym etapie 125 najlepszych uzyska dostęp do materiałów dydaktycznych Road to IELTS oraz możliwość bezpłatnego zdania testu z certyfikatem IELTS

Grono najlepszych 250 osób otrzyma dodatkowo zajęcia English Online z lektorami, a w kolejnym etapie 125 najlepszych uzyska dostęp do materiałów dydaktycznych Road to IELTS oraz możliwość bezpłatnego zdania testu z certyfikatem IELTS . O udział w stypendium może ubiegać się każdy kto ma ukończone 18 lat.

Uczestnicy rozwiną swoje kompetencje językowe (j. angielski) i zdobędą ceniony na rynku pracy certyfikat. Program składa się z 3 etapów:

  • Etap I - Learn English Select - 1000 osób otrzyma dostęp do interaktywnej platformy e-learningowej British Council Learn English Select.
  • Etap II - English Online - 250 osób otrzyma po 10 lekcji języka angielskiego w formie online z nauczycielami British Council na platformie English Online.
  • Etap III - IELTS - 125 osób otrzyma dostęp do materiałów dydaktycznych Road to IELTS przygotowujących do zdania testu IELTS oraz 100% dofinansowania opłaty testu IELTS.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/bc-ielts-2022