Publikacja: | Strona główna / Aktualności / CKP /

Centrum Kształcenia Podyplomowego wprowadziło do swojej oferty studia podyplomowe, które można realizować w pełni zdalnie.

W roku akademickim 2020/2021 wybrane kierunki będzie można studiować w 100% zdalnie:

Programy te są także w ofercie Centrum Kształcenia Podyplomowego w formule stacjonarnej.

„Zawsze ważne dla nas były relacje ze Słuchaczami – np. możliwość zadawania pytań podczas zajęć czy dostosowanie tematyki wykładów do oczekiwań grupy. Dlatego też wybierając narzędzia do kształcenia w formule zdalnej, postawiliśmy na rozwiązania umożliwiające bieżącą, dwustronną komunikację wykładowców ze studentami” – mówi dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, Dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Niewątpliwie zaletą kształcenia w systemie zdalnym jest jego elastyczny charakter, a co za tym idzie możliwość rozwoju w dowolnym miejscu. Wiąże się to także z oszczędnością czasu czy eliminacją dodatkowych nakładów finansowych wynikających np. z konieczności dojazdów.

W takiej formule kształcenia Słuchacze mają także możliwość rozwoju we własnym tempie. Stawiamy jednak na cykliczność zajęć, która systematyzuje pracę, dlatego też nasze zajęcia w tym trybie odbywać się będą zgodnie z wcześniej przyjętym harmonogramem zjazdów.

Rekrutacja w Centrum Kształcenia Podyplomowego trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc na poszczególnych studiach. Zajęcia z reguły rozpoczynają się w październiku i odbywają się średnio dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele.

Zachęcamy do skorzystania z naszej promocji „First Minute” – przy zapisie na studia do 30 czerwca 2020 r. przysługuje 10% zniżki w czesnym. Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ.

Więcej informacji o poszczególnych programach znaleźć można TUTAJ. Zapisów można dokonać za pośrednictwem formularza, który dostępny jest TUTAJ.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl.