Publikacja: | Strona główna / Aktualności / CKP /

Zarządzanie sprzedażą, jak inne obszary prowadzenia działalności biznesowej, opiera się na konkretnych metodach, działaniach i narzędziach. Wyzwaniem jest identyfikacja i umiejętność odpowiedniego ich wykorzystania w zależności od konkretnej sytuacji rynkowej.

Dzisiejsza rzeczywistość rynkowa jest skomplikowana i w praktyce często pojawia się konieczność godzenia ze sobą pozornie sprzecznych oczekiwań biznesowych, z dodatkowymi wyzwaniami wewnątrz firmy.

Centrum Kształcenia Podyplomowego wprowadziło do swojej oferty studia podyplomowe: Nowoczesne zarządzanie sprzedażą. Strategie, Technologie, Leadership, których celem jest wyposażenie studentów w praktyczne umiejętności, wiedzę i narzędzia z zakresu zarządzania sprzedażą, niezbędne do samodzielnego przygotowania i wdrożenia strategii sprzedaży z uwzględnieniem różnych sytuacji rynkowych i wewnętrznych przedsiębiorstwa.

W gronie wykładowców kierunku znaleźli się praktycy zawodu – menedżerowie z wieloletnim doświadczeniem, ekonomiści, psychologowie i profesjonalni konsultanci. Z biogramami naszych wykładowców można zapoznać się TUTAJ, a w naszej galerii eksperci przybliżyli obszary, które będą poruszać podczas swoich wykładów.

Więcej informacji na temat studiów Nowoczesne zarządzanie sprzedażą. Strategie, Technologie, Leadership znaleźć można TUTAJ. 

Rekrutacja w Centrum Kształcenia Podyplomowego trwa do 30 września, a przy zapisie do 30 czerwca 2020 r. przysługuje 10% zniżki w czesnym

Aplikować można za pośrednictwem formularza, który znajduje się TUTAJ.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl.