Publikacja: | CKP / Aktualności /

W roku akademickim 2018/2019 Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego zaprasza na pierwsze i jedyne na polskim rynku studia z zakresu Compensation and Benefits, których program został opracowany we współpracy z wybitnymi menedżerami i ekspertami zarządzania wynagrodzeniami.

 

Nowością w ofercie Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego są studia Compensation and Benefits, które mają na celu rozwijanie i usystematyzowanie wiedzy słuchaczy w zakresie zarządzania wynagrodzeniami i wynikami pracy. Już od nowego roku akademickiego studenci będą mogli pod okiem profesjonalistów zdobywać i doskonalić wiedzę z zakresu budowy systemów motywacyjnych, kafeterii benefitowej, tworzenia siatek płac, komunikacji wynagrodzeń, a także opisu i wartościowania stanowisk pracy. Otrzymają również dostęp do najlepszych praktyk rynkowych, których poznanie wzmocni ich pozycję na rynku pracy, dając szansę na zdobycie ciekawego i bardzo poszukiwanego zawodu eksperta zarządzania wynagrodzeniami.

Program powstał w oparciu o ideę Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, która odzwierciedla hasło: kształcenie praktyków przez praktyków. Kadra wykładowców to wybitni menedżerowie i eksperci zarządzania wynagrodzeniami oraz akademicy posiadający doświadczenie w biznesie. Studia realizowane będą w języku polskim. Oprócz wykładów zajęcia prowadzone będą również w formie interaktywnych konwersatoriów i warsztatów. Ponadto słuchacze w ramach zajęć przygotują projekt doradczy z zakresu zarządzania wynagrodzeniami i wynikami pracy, który będą mogli następnie wdrożyć w swoich organizacjach.

Studia są kierowane w szczególności do specjalistów i ekspertów zarządzania wynagrodzeniami, biznes partnerów HR, menedżerów Compensation and Benefits, konsultantów i doradców biznesowych specjalizujących się w zarządzaniu kapitałem ludzkim oraz dyrektorów i kierowników personalnych.

Rekrutacja trwa do 30 września (w przypadku wyczerpania limitu miejsc, rekrutacja może zakończyć się w terminie wcześniejszym). Przy zapisie na studia do 30 czerwca 2018 r. można otrzymać 10% rabatu. Absolwentów Uczelni Łazarskiego obejmuje 20% zniżki (promocje nie łączą się).

Program studiów oraz wszystkie szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ.

Właśnie ruszyła rekrutacja na nowy rok akademicki! Zapraszamy do zapisów poprzez formularz rekrutacyjny.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl.

Wszystkich zainteresowanych tym obszarem zapraszamy również na nasze cykliczne spotkania – co miesiąc spotykamy się na Uczelni Łazarskiego, aby wspólnie omawiać i poznawać dobre praktyki oraz bieżące tematy dotyczące zagadnień związanych z zarządzaniem wynagrodzeniami. Informacje o najbliższym warsztacie można zaleźć TUTAJ.