Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Wydział Ekonomii i Zarządzania / Absolwenci / Studenci /

Magdalena Pasternak, studentka 3. roku ekonomii na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UŁa została stypendystką programu Becas Santander Skills - Young Leaders for Education. Weźmie udział w V edycji Międzynarodowego Spotkania Rektorów, na którym pojawią się reprezentacje ponad 1000 uczelni z 13 krajów.

Becas Santander Skills | Young Leaders for Education to program stypendialny realizowany we współpracy z Uniwersytetem w Walencji. Aplikacja przebiegała w kilku etapach i obejmowała dwa testy oraz dwa wypracowania. Każdy uczestnik wybierał jeden z trzech tematów i przygotowywał na jego temat esej, który następnie ma zostać przedstawiony w formie nagrania video. Magdalena Pasternak przygotowała pracę na temat Life long learning.

Stypendyści programu biorą udział w V edycji Międzynarodowego Spotkania Rektorów organizowanego przez University of Valencia.

Zdecydowałam się aplikować na to stypendium, ponieważ chce poszerzać swoje horyzonty oraz zbierać nowe doświadczenia. W programie biorą udział młodzi ludzie z całego świata – uczestnictwo w takim wydarzeniu jest czymś fantastycznym, dającym możliwość zdobywania wiedzy i nawiązywania międzynarodowych kontaktów. Cieszę się również, że będę miała możliwość reprezentować Uczelnię Łazarskiego na arenie międzynarodowej w miejscu, w którym pojawią się rektorzy, wykładowcy i studenci z wielu innych renomowanych szkół wyższych z całego świata – mówi Magdalena Pasternak.